Programování keyboard_arrow_right Framework keyboard_arrow_rightZačínáme s Angularem

Začínáme s Angularem

personaccess_time19.duben 2019chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye747 shlédnutí

Víkendová konference na téma začínáme s Angularem od D. Tyemnyák. -  zajímavá přednáška o webu, javascriptu, frameworcích, pythnu.

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Koupelny

personSimona Chvátilováremove_red_eye322languagereceptarprimanapadu.cz

Koupelnu všichni navštěvujeme několikrát denně. Začínáme i končíme tam každý den, a proto bychom neměli komfort této místnosti podcenit. Koupelnové zařízení vybíráme v první řadě s ohledem na velikost místnosti a pak na nároky každého uživatele. Někdo preferuje vanu ..

Autíčková matematika

personRadka Eliáškováremove_red_eye301languagejaktoudelam.cz

Starší syn je blázen do autíček. Máme jich doma plnou krabici a stále projevuje bezmezné nadšení, když dostane nějaké nové. Nejoblíbenější hry zahrnují hromady aut. Přes auta jsem ho naučila barvy i princip tabulkového zobrazení. Ostatně kdesi jsem četla, že pokud děti ..

Sádrokartonová příčka

personRedakceremove_red_eye450languagereceptar24.cz

Jistě řada z Vás uvažuje o tom, že bude z různých důvodů muset rozdělit místnost na chalupě nebo chatě příčkou a řeší z jakého materiálu a jakou technikou ji co nejlépe postaví. Jednoduchým, technicky poměrně snadným a ne drahým řešením je postavit příčku ze ..

Vlastnoruční balíček kosmetiky

personRadka Eliáškováremove_red_eye287languagejaktoudelam.cz

Mám takovou úchylku, která se postupem času pořád horší. Jmenuje se ideál soběstačnosti. Možná jsem ji zdědila po babičce, která zavařovala všechno jedlé v okruhu deseti kilometrů. Možná mě nakazili kamarádi, se kterými jsme hrávali hru “Kdo bude mít na víkend nejmíň ..

Bavlněné vejce

personSimona Chvátilováremove_red_eye243languagereceptarprimanapadu.cz

Budeme potřebovat:3 bavlnky (žlutá, modrá, zelená)1 vyfouknuté vejcelepidlo v tubě Začínáme od vršku vejce tam, kde je otvor. Vejce z 1/4 potřeme lepidlem a poté na ně kruhovitým pohybem nanášíme modrou bavlnku, aniž bychom dělali mezery. Modrou bavlnku můžeme vyměnit za ..