Podnikání keyboard_arrow_right Nezařazené keyboard_arrow_rightVydávání deskových her | Petr Murmak

Vydávání deskových her | Petr Murmak

personaccess_time03.duben 2019chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye781 shlédnutí

Petr Murmak je jeden z těch lidí, kteří dokáží svému koníčku zasvětit celý život.

Jeho vášeň pro deskové hry se promítla zejména v založení úspěšného vydavatelství Czech Games Edition, které vede již deset let. Pracoval na významných hrách, jako jsou Through the Ages (2. nejlepší hra světa dle žebříčku serveru Boardgamegeek), Krycí jména (vítěz deskoherního “Oskara” za rok 2016) či Galaxy Trucker (včetně digitální adaptace na mobilní platformy). Vydavatelství Czech Games Edition má v současnosti přes 20 zaměstnanců a jejich hry jsou přeloženy do více než 30 světových jazyků. Petr je nadšencem do nových technologií, stále vyhledává další výzvy, ale srdcem zůstává hlavně hráčem.

Ve své přednášce se zaměří na taje, krásy i úskalí vývoje a produkce deskových her, včetně jejich převodu na mobilní telefony a tablety. Přednáška bude rozdělena do 4 půlhodinových segmentů s krátkou pauzou mezi nimi.

1) Představení CGE - jak se z party nadšenců do deskovek stane světově uznávaný vydavatel her s překlady do více než 30 jazyků

2) Jak se vydávají deskové hry - proces od toho kde se hry berou až po vydaný produkt (s případnými rozšířeními)

3) Jaké nástrahy při vydávání deskovky jsou od Kickstarteru až po produkční problémy 4) Jak se dělá digitální konverze deskovky - jaké jsou výhody a nevýhody, když se implemetuje deskovka

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Jak Petr Novák financuje dlouhodobé cestování?

personRedakceremove_red_eye874bookmarkNezařazené

Pokud hledáte způsoby jak financovat dlouhodobé cestování, můžete se podívat na video z přednášky Petra Nováka ze Slow Travel Festivalu 2016. Dozvíte se, jak on řeší financování dlouhodobého cestování, jak chytře řeší bydlení a co mu na cestách usnadňuje život. Pokud se ..

JAK SI HRANÍM VYDĚLAT PENÍZE?

personRedakceremove_red_eye732bookmarkHerní průmysl

Je možné vydělávat peníze díky hraní her? Chcete rozjet herní kariéru? Přednáška na téma jak si hraním vydělat peníze. ▶ MŮJ FILM MIMO DOSAH: http://bit.ly/MimoDosahYouTube ▶ NOVÝ MERCH: http://bit.ly/ondMerch ▶ Instagram - http://www.instagram.com/OndenOndwaK ▶ Facebook - ..

Dárky z prázdné kapsy

personRadka Eliáškováremove_red_eye393languagejaktoudelam.cz

Celkem si dovedu představit, jak bych vystrojila Vánoce za sto tisíc. Stromeček až do stropu, přes ozdoby skoro nejsou vidět větve a do půli je utopen ve vkusně zabalených dárcích. Vše je sladěno do letošní módní barvy (snad fialová?). A v každém rohu pokoje komín. Na ..

Staré Console- Sběratelé

personRedakceremove_red_eye818languagenavodynapc.cz

Chtěl bych se pokusit sepsat příběh o tom jak jsem se ke sbírání dostal, když o tom tak přemýšlím bylo to určitě z nedostatku. Pocházím z chudých poměrů a z malého města, takže herní konzole nebo počítače byli pro mne, narozeného v roce 1982, nedostupná záležitost. ..

Pár vtipů ze stavebnictví

personMarián Krouželremove_red_eye449languagereceptar24.cz

Jak přežít řemeslníky - aneb co říkají a co se tím myslí...- Kde se dá připojit k elektřině? (že by vrtačku?) - > Rádi bychom si uvařili kafe.- Já jsem na to zapomněl! - > Firma je zkušená a kvalitní, proto si odjede pro zapomenuté, ale návrat již nečekejte. Jedou pracovat ..

10 nejlepších her pro děti

personRadka Eliáškováremove_red_eye313languagejaktoudelam.cz

Celý rok jsem tady týdně publikovala deset námětů na činnost s dětmi. Soustředila jsem se na to, abyste k aktivitám nepotřebovali nic, co byste doma už neměli. Maximálně to, co můžete za pár korun koupit v nejbližším obchodě. Celkem na tomto blogu najdete neuvěřitelných 560 ..

Jsme kultura kriplů?

personRedakceremove_red_eye2064languagenavodynapc.cz

Dva obaly od pizzy, pět plechovek od Coca Coly a Red Bullu a celofán od čokolády se válí na šedém stole, který nebyl již zhruba rok jakkoliv čištěn či umýván. Vedle toho kupa zhruba deseti obalů od tyčinek pochybných výrobců a nezaplacené účty. To ale není vše, co se na ..