Programování keyboard_arrow_right Mobilní aplikace keyboard_arrow_rightÚvod do reaktivního programování ve ..

Úvod do reaktivního programování ve Swiftu

personaccess_time19.duben 2019chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye675 shlédnutí

Co je to reaktivní programování a jak s ním začít ve Swiftu? Názorná ukázka výhod a základních technik. A také ukázka toho jak lze reaktivní programování použít pro vývoj iOS aplikací.

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Rozšířená realita a programování

personRedakceremove_red_eye827bookmarkVirtuální realita

Rozšířená realita a programování - V dnešní době technologií, je využití virtuální, ale především rozšířené reality, neskutečným pomocníkem při výuce. Můžete vidět dinosaury, zvířata, historické budovy, umělecká díla… Možnosti jsou dnes prakticky neomezené. ..

Bash a strukturované programování (Lukáš Bařinka)

personRedakceremove_red_eye771bookmarkLinux

Jak programovat v Shellu, struktorové programování v Linuxu a jak používat BASH se dozvíte na přednášce Lukáše Bařinka.

Co musí programátor umět kromě programování

personRedakceremove_red_eye776bookmarkWebové aplikace

Ekonomický přínos v programování a jak ho dosáhnout. Zákazník potřebuje víc než jen aplikaci nebo web. Zkušenosti z 10+ let na volné noze. Celá prezentace lze najít zde: http://pepa.info/prednasky/co-musi-programator-umet.pdf

Vlastní firmware, zavaděč nebo operační systém kde začít?

personRedakceremove_red_eye834bookmarkNezařazené

Programování vlastního firmwaru, hypervisoru, boot loaderu nebo operačního systému určitě není pro většinu programátorů obvyklá náplň práce. Některé před takový úkol postaví náhoda, jiní si jej vyberou sami právě proto, že chtějí zkusit něco za hranicí všedních ..

SocialWeb.cz - česká platforma pro tvorbu digitálního obsahu

personRedakceremove_red_eye1657bookmarkNezařazené

Zdeněk Slavík vytvořil prezentaci systému https://socialweb.cz na kterém pracoval poslední dva roky. Jedná se o český systém pro hromadnou tvorbu a správu webových stránek, blogů, aplikací a sociálních sítí. Ano, webová stránka https://iprednasky.cz byla vytvořena systémem ..

Jak založit web

personRedakceremove_red_eye823languagewebzive.cz

Teď je příležitost. Zakládám staronový web Křížkové umění (který, chudák, taky prošel mnoha modifikacemi) zcela od znovu. První krok je, samozřejmě, najít hostitele. Těch je neskutečně mnoho, tento krok popisovat nebudu. Placené s nejrůznějšími službami nebo neplacené. ..

10 nejlepších her pro děti

personRadka Eliáškováremove_red_eye287languagejaktoudelam.cz

Celý rok jsem tady týdně publikovala deset námětů na činnost s dětmi. Soustředila jsem se na to, abyste k aktivitám nepotřebovali nic, co byste doma už neměli. Maximálně to, co můžete za pár korun koupit v nejbližším obchodě. Celkem na tomto blogu najdete neuvěřitelných 560 ..

Nástup dítěte do školy

personRadka Eliáškováremove_red_eye369languagejaktoudelam.cz

Trocha teorie na úvod: Podle školského zákona začíná dítěti povinná školní docházka na počátku školního roku, ve kterém dítě dovrší sedm let. Pokud takto staré dítě není z nějakého důvodu pro nástup do školy zralé, musí jeho zákonný zástupce požádat ..

Rekonstrukce bytového jádra

personRedakceremove_red_eye272languagereceptar24.cz

Koupili jste si starší panelový byt a říkáte si, že by se šikla rekonstrukce bytového jádra? V dnešní době to je již otázka několika mála dní a Vy potřebujete jen vědět, jak by Vaše koupelna měla vypadat. Šikovná společnost, která zajišťuje rekonstrukce bytového jádra ..