Technika keyboard_arrow_right Virtuální realita keyboard_arrow_rightRozšířená realita a programování

Rozšířená realita a programování

personaccess_time19.duben 2019chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye857 shlédnutí

Rozšířená realita a programování - V dnešní době technologií, je využití virtuální, ale především rozšířené reality, neskutečným pomocníkem při výuce.

Můžete vidět dinosaury, zvířata, historické budovy, umělecká díla… Možnosti jsou dnes prakticky neomezené. Jsme si jisti, že využití rozšířené reality v hodině bude takovým tahákem, že všichni žáci budou dávat pozor a na hodiny se budou těšit.

Více:

https://skolstvi.24u.cz

https://www.inspiropad.cz

https://www.ucitelskysummit.cz

https://www.facebook.com/skolstvi24U

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Úvod do reaktivního programování ve Swiftu

personRedakceremove_red_eye696bookmarkMobilní aplikace

Co je to reaktivní programování a jak s ním začít ve Swiftu? Názorná ukázka výhod a základních technik. A také ukázka toho jak lze reaktivní programování použít pro vývoj iOS aplikací.

Bash a strukturované programování (Lukáš Bařinka)

personRedakceremove_red_eye802bookmarkLinux

Jak programovat v Shellu, struktorové programování v Linuxu a jak používat BASH se dozvíte na přednášce Lukáše Bařinka.

Co musí programátor umět kromě programování

personRedakceremove_red_eye802bookmarkWebové aplikace

Ekonomický přínos v programování a jak ho dosáhnout. Zákazník potřebuje víc než jen aplikaci nebo web. Zkušenosti z 10+ let na volné noze. Celá prezentace lze najít zde: http://pepa.info/prednasky/co-musi-programator-umet.pdf

Vlastní firmware, zavaděč nebo operační systém kde začít?

personRedakceremove_red_eye871bookmarkNezařazené

Programování vlastního firmwaru, hypervisoru, boot loaderu nebo operačního systému určitě není pro většinu programátorů obvyklá náplň práce. Některé před takový úkol postaví náhoda, jiní si jej vyberou sami právě proto, že chtějí zkusit něco za hranicí všedních ..

SocialWeb.cz - česká platforma pro tvorbu digitálního obsahu

personRedakceremove_red_eye1721bookmarkNezařazené

Zdeněk Slavík vytvořil prezentaci systému https://socialweb.cz na kterém pracoval poslední dva roky. Jedná se o český systém pro hromadnou tvorbu a správu webových stránek, blogů, aplikací a sociálních sítí. Ano, webová stránka https://iprednasky.cz byla vytvořena systémem ..

Jak založit web

personRedakceremove_red_eye866languagewebzive.cz

Teď je příležitost. Zakládám staronový web Křížkové umění (který, chudák, taky prošel mnoha modifikacemi) zcela od znovu. První krok je, samozřejmě, najít hostitele. Těch je neskutečně mnoho, tento krok popisovat nebudu. Placené s nejrůznějšími službami nebo neplacené. ..

Rothschildové - z malého bankéře vlivná rodina

personRadka Eliáškováremove_red_eye411languagejaktoudelam.cz

Bill Gates, Carlos Slim Helú nebo Waren Buffet – podle časopisu Forbes jsou tihle muži první tři nejbohatší lidé na planetě, ale je tomu skutečně tak? Rozhodě ne! Existuje určitá rodina (není však jediná) jejichž bohatství je tak velké, že jej jen ztěžka můžeme počítat ..

Pracovní zástěrka z vysloužilých džínů

personRadka Eliáškováremove_red_eye306languagejaktoudelam.cz

Mám džíny, které jsem nosila snad od svých sedmnácti let. Loni už se fakt nedaly vytáhnout na veřejnost. Za ty roky jsem si k nim vybudovala vztah a tak mi bylo líto je vyhodit. Pátrala jsem, co by se dalo zrobit s vysloužilými džínami. Asi nejjednodušeji jsem mohla nastříhat ..

Pěstujeme a sázíme

personRedakceremove_red_eye310languagereceptar24.cz

Na své zahrádce, pokud nás to baví, můžeme sázet a pěstovat, téměř cokoliv, pokud nás moc neovlivňují vnější faktory, jako například lenost. Když se ale vzchopíme, může to stát za to. Stévia sladkáMnozí z nás nemohou cukr požívat ze zdravotních důvodů a tak přešli ..

Pěstování Ostrožky-Stračky

personRedakceremove_red_eye655languagereceptar24.cz

Tato krásná trvalka s bohatými květy je stálou ozdobou našich zahrádek a je v Čechách velmi rozšířená. Její modifikace v např. modré barvě je mezi květinami vzácností a v naší letní zahradě by rozhodně neměla chybět. Vynikne zejména ve smíšených květinových záhonech ..