Programování keyboard_arrow_right Počítač keyboard_arrow_rightPublikování na tabletech a mobilech (Martin ..

Publikování na tabletech a mobilech (Martin Lér)

personaccess_time02.duben 2019chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye617 shlédnutí

Chystáte se vydat časopis nebo newsletter pro iPad? Chcete médium čitelné i na mobilních telefonech? Jaké cesty lze pro publikování na mobilních zařízeních zvolit? Jaké systémy jsou k dispozici? Jaké jsou praktické zkušenosti? Jakým směrem se digitální publikování vyvíjí? Na tyto otázky vám v rámci 41. semináře UGD odpoví Martin Lér. Pracuje pro společnost OPTIO CZ, která se již několik let věnuje digitálnímu publikování pro tablety a telefony.

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

SocialWeb.cz - česká platforma pro tvorbu digitálního obsahu

personRedakceremove_red_eye1477bookmarkNezařazené

Zdeněk Slavík vytvořil prezentaci systému https://socialweb.cz na kterém pracoval poslední dva roky. Jedná se o český systém pro hromadnou tvorbu a správu webových stránek, blogů, aplikací a sociálních sítí. Ano, webová stránka https://iprednasky.cz byla vytvořena systémem ..

Jak být silný ve vyjednávání

personRedakceremove_red_eye661bookmarkNezařazené

Pokud vás zajímá jak být silným při vyjednávání můžete se podívat na přednášku Martina Konečného. Martin je přední českou autoritou v oblasti psychologie vyjednávání a situačního leadershipu. Dlouhodobě spolupracuje s top manažery, klíčovými zaměstnanci a talenty ..

Budoucnost umělé inteligence

personRedakceremove_red_eye701bookmarkUmělá inteligence

Co můžeme čekat od vývoje umělé inteligence v blízké době a vzdálenější budocnosti? Co roboti v současné době umí a jak se učí? K čemu se umělá inteligence využívá a jaké jsou aktuální trendy v jejím vývoji? Naplní se vize Stephena Howkinga, že do 100 let roboti ..

Co je to SEO a jak může dopomoci e-shopům k vyšším ziskům?

personRedakceremove_red_eye318languagewebzive.cz

Pokud máte pouze matnou představu či nemáte vůbec žádnou představu, co se za magickou zkratkou SEO skrývá, pak jsou vám určeny následující řádky. Do problematiky SEO vás stručně zasvětí a mohou se stát odrazovým můstkem k dalšímu studiu. SEO a jeho cíle Zkratka SEO ..

Odmechování a následná impregnace opěrné zdi z pískovcových kvádrů

personRedakceremove_red_eye225languagereceptar24.cz

V létě roku 2010 jsme vybudovali kamenný taras z pískovce,a to ze dvou důvodů, jednak proto, že starý taras byl již ve velmi špatném stavu a za druhé, chtěli jsme si byť jen o málo, zvětšit náš pozemek za chalupou. Když byl nový, zářil novotou a naše srdce přímo jásala, ..