Marketing keyboard_arrow_right Reklama a PPC keyboard_arrow_rightPo tomhle nákupu už budete šťastní: 5 ..

Po tomhle nákupu už budete šťastní: 5 principů jak se dostat do hlav a peněženek všech těch nebožáků

personaccess_time18.duben 2019chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye648 shlédnutí

Vítejte ve světě marketingu!

V bájné zemi, kde si dáte žvýkačku a náhodní kolemjdoucí se s vámi chtějí líbat, slazená voda zajistí nekonečnou zábavu, kukuřičné lupínky milující rodinu, kráva je fialová, závist zelená, menstruace modrá a vaše partnerská hodnota, identita, sexuální přitažlivost a společenská popularita jsou dány tím, co kupujete. Protože vy za to stojíte a my chceme vaše peníze. http://www.iwrite.cz

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Vydávání deskových her | Petr Murmak

personRedakceremove_red_eye554bookmarkNezařazené

Petr Murmak je jeden z těch lidí, kteří dokáží svému koníčku zasvětit celý život. Jeho vášeň pro deskové hry se promítla zejména v založení úspěšného vydavatelství Czech Games Edition, které vede již deset let. Pracoval na významných hrách, jako jsou Through the Ages ..

SocialWeb.cz - česká platforma pro tvorbu digitálního obsahu

personRedakceremove_red_eye1251bookmarkNezařazené

Zdeněk Slavík vytvořil prezentaci systému https://socialweb.cz na kterém pracoval poslední dva roky. Jedná se o český systém pro hromadnou tvorbu a správu webových stránek, blogů, aplikací a sociálních sítí. Ano, webová stránka https://iprednasky.cz byla vytvořena systémem ..

Nastartujte svůj business

personRedakceremove_red_eye389bookmarkMotivace

Začátek je ta nejdůležitější část práce. Platón. Malé batole když začíná objevovat svět, dívá se a pozoruje ty velké milující lidi kolem sebe a možná obdivuje jejich schopnost chodit. Ono ani pořádně neví, že tomu zajímavému a rychlému způsobu přemístění z ..

Používání modulů v systému SocialWeb

personRedakceremove_red_eye778bookmarkWebové stránky

V tomto díle předvedu jak pracovat s moduly SocialWebu, zaměřím se především na úvodní stránky webových stránek iPrednasky.cz a ViralFaktor.cz, kde budu vysvětlovat jak fungujují hlavně moduly BLOGWIDGET a BLOGLIST, také trochu více rozeberu fungování a tvorbu SLIDERŮ.Než se ..

Jak vytvořit webovou stránku systémem SocialWeb?

personRedakceremove_red_eye692bookmarkWebové stránky

Takže již víte co je SocialWeb a víte jak zaregistrovat a nebo vložit domény a vytvořit webhosting, tedy můžeme začít vytvářet webovou stránku. Pokud nevíte co je SocialWeb tak se můžete podívat na toto video.Pokud nevíte jak v systému SocialWeb zaregistrovat doménu a vytvořit ..

Zahradní nábytek

personSimona Chvátilováremove_red_eye112languagereceptarprimanapadu.cz

KOV Jakou nejdůležitější praktickou vlastnost by měl mít kovový nábytek?Jak vyplývá z podstaty kovu, je velmi náchylný ke korozi a před tou by se měl jeho povrch velmi pečlivě chránit. Tedy je třeba hovořit o úpravě povrchu. Jaké jsou základní úpravy?Velmi rozšířenou a ..

Tři jídla, která zachrání váš rozpočet

personRadka Eliáškováremove_red_eye120languagejaktoudelam.cz

První dny každého měsíce nám začíná období odpočítávání. Odpočítávání dnů do výplaty mateřské a manželova příjmu z práce. Vše nad pětistovku se odsouvá na “po patnáctém”. Vidím v tom jedinou výhodu – asi v polovině případů si po patnáctém nevzpomeneme, ..

Technologický – pracovní postup práce Řezání desek

personRedakceremove_red_eye87languagereceptar24.cz

Řezání desek Sádrokartonové desky řežeme na potřebnou šířku nebo délku odlamovacím nožem tak, aby řez nožem byl proveden na lícové straně sádrokartonové desky. Řez provádíme o hranu pravítka a následně zlomíme naříznutou desku o hranu stolu. Nakonec nožem prořízneme ..

25 způsobů, jak zjednodušit svůj život s dětmi

personRadka Eliáškováremove_red_eye166languagejaktoudelam.cz

„Děti vždy představují větší problém, než si myslíte a také více radosti.“ (Charles Osgood)Kdokoliv, kdo má děti, ví, že život s dětmi je do jisté míry komplikovaný. Počínaje větším množstvím prádla na praní, přes koupání, vaření, nakupování, vyzvedávání ..

Nářadí na péči o trávník

personSimona Chvátilováremove_red_eye108languagereceptarprimanapadu.cz

Ukážeme si další možnosti zakracování trávníku kromě sekaček, zejména na problematických místech při okrajích, na malých plochách trávníku v dalších výsadbách, travních kostkách apod. Dále si představíme rotační a akumulátorové sekačky, které jsou minimálně ..