Lifestyle keyboard_arrow_right Seberozvoj keyboard_arrow_rightPavel Moric - Umění růst a rozvíjet se

Pavel Moric - Umění růst a rozvíjet se

personaccess_time19.duben 2019chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye1232 shlédnutí

záznam přednášky "Umění růst a rozvíjet se". 

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Jak podniká SEO konzultant Pavel Ungr

personRedakceremove_red_eye657bookmarkSEO a vyhledávače

SEO konzultant Pavel Ungr má rád jistotu a svůj přechod z agentury na volnou nohu proto pečlivě plánoval. Začínal postupně; na prvních zakázkách pracoval při zaměstnání o víkendech a po nocích. Dnes patří mezi etablované freelancery, v komunitě je známý díky osvětě a ..

Pavel Minář: Všude chleba o dvou kůrkách

personRedakceremove_red_eye711bookmarkPočítač

Záznam přednášky ze setkání Business Tuesday Velké věci na volné noze 21. června 2016. Pavel Minář je špičkový IT lektor a konzultant, přední český expert na Google Apps. 18 let se podílel na vývoji produktu Zoner Photo Studio, až před pár lety odešel z pozice technického ..

Nastartujte svůj business

personRedakceremove_red_eye721bookmarkMotivace

Začátek je ta nejdůležitější část práce. Platón. Malé batole když začíná objevovat svět, dívá se a pozoruje ty velké milující lidi kolem sebe a možná obdivuje jejich schopnost chodit. Ono ani pořádně neví, že tomu zajímavému a rychlému způsobu přemístění z ..

Investice do umění

personRadka Eliáškováremove_red_eye560languagefinancevbezpeci.cz

Svět se již po několikáté za dobu existence moderní historie ocitl v krizi. Firmy krachují, lidé jsou bez práce a kdo nemá úspory, má obrovské starosti.To se ovšem netýká určité skupiny lidí, která ovládá finanční trhy a její jmění má za číslem vždy dlouhou řádku ..

Krása na zahradě

personRedakceremove_red_eye271languagereceptar24.cz

Změnit nebo upravit zahradu můžeme od jara do konce podzimu. Jaro a léto jsou časem, kdy nám rostliny mohou předvést fantastickou a uklidňující podívanou. „CÍTÍME URČITOU STABILITU, KTERÁ ZAPOMÍNÁ NA MĚSTSKÝ STRES A RUCH. ROSTLINY SE NENECHAJÍ OVLIVNIT, ROSTOU SI SVÝM RYTMEM ..

Rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides L.)

personRedakceremove_red_eye322languagereceptar24.cz

Nebo také lidově - Sibiřský ananas, Rakytník úzkolistý, Žlutozob, Mořský plod, Písečný trn. HistorieRakytník byl a je v oblasti Číny, Indie, Řecka a Ruska používán k léčebným účinkům již od pradávna. Vojáci Alexandra Makedonského používali odvar z rakytníku k ..

Akvaristika

personSimona Chvátilováremove_red_eye544languagejaktoudelam.cz

Osvětlit akvárium si dnes dovede skoro každý sám, protože nabídka speciálních zářivek je opravdu Široká. Ne ale každý ví, k jaké aplikaci a proč jsou různé zářivky vhodné. Pojďme se podívat na sérii světelných zdrojů Sylvania, které se v tomto oboru řadí mezi ..

Jak vybrat kotel a topit levněji

personRadka Eliáškováremove_red_eye314languagereceptarprimanapadu.cz

Vytápět dům je dnes pohodlné – moderní automatické nebo plynové kotle se obejdou i bez nás. Abychom ale ve svém domově vytvořili skutečný tepelný komfort a neutráceli zbytečně za vytápění, je třeba věnovat pozornost již samotnému výběru kotle.Rozmyslet bychom si v první ..