Programování keyboard_arrow_right Počítač keyboard_arrow_rightPavel Minář: Všude chleba o dvou kůrkách

Pavel Minář: Všude chleba o dvou kůrkách

personaccess_time02.duben 2019chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye711 shlédnutí

Záznam přednášky ze setkání Business Tuesday Velké věci na volné noze 21. června 2016. Pavel Minář je špičkový IT lektor a konzultant, přední český expert na Google Apps. 18 let se podílel na vývoji produktu Zoner Photo Studio, až před pár lety odešel z pozice technického ředitele podnikat na volnou nohu. Dnes patří mezi top 3 Google for Work partnery, kteří v Česku implementují Google Apps do firem. Pavel pořádá otevřená i firemní školení (mj. pro Českou spořitelnu, rakouskou Erste, rumunskou Raiffeisenbank aj.) a patří k nejvyhledávanějším IT poradcům. Ve volném čase tvoří s dcerami Klárkou a Eliškou web Hravá snídaně.

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Jak podniká SEO konzultant Pavel Ungr

personRedakceremove_red_eye661bookmarkSEO a vyhledávače

SEO konzultant Pavel Ungr má rád jistotu a svůj přechod z agentury na volnou nohu proto pečlivě plánoval. Začínal postupně; na prvních zakázkách pracoval při zaměstnání o víkendech a po nocích. Dnes patří mezi etablované freelancery, v komunitě je známý díky osvětě a ..

Pavel Moric - Umění růst a rozvíjet se

personRedakceremove_red_eye1239bookmarkSeberozvoj

záznam přednášky "Umění růst a rozvíjet se".

Chleba, který se nepřejí

personRadka Eliáškováremove_red_eye271languagejaktoudelam.cz

Velmi, opravdu velmi dlouho jsem přemýšlela, jestli si mám pořizovat domácí pekárnu. Zabírá totiž dost místa a levná záležitost to taky zrovna není. Rozhodla kamarádka Jarka. Pokaždé, když jsme k nim přijeli na návštěvu, celé přízemí vonělo rozpečeným chlebem. ..

Deset zdravých jídel do deseti minut

personRadka Eliáškováremove_red_eye295languagejaktoudelam.cz

Venku je nádherné počasí. Skoro celé dny trávíme venku, na hřišti nebo na zahradě. Kdo by se zabýval kuchyní a vařením? Bohužel tělo si žádá své kalorie. Obědvat hranolky se zmrzlinou možná je normální, jak tvrdí můj syn, ale určitě ne zdraví prospěšné.Superrychlá ..

Úsporné babiččino menu

personRadka Eliáškováremove_red_eye340languagejaktoudelam.cz

Musela jsem se smát, když jsem otevřela Kuchařku naší vesnice z roku 1958. Naprosto nejšílenější byla doporučení pro výživu miminek. S příkrmy se začínalo už ve dvou měsících zeleninovou polévkou, pak ovoce a už ve čtyřech měsících obilninové kaše. Nesmírně ..

Sice chudě, ale nutričně plnohodnotně

personRadka Eliáškováremove_red_eye358languagejaktoudelam.cz

Peněz na jídlo méně, než by si člověk představoval? Ve chvíli, kdy zvoláte „mám to v paži, stačí to nastavit moukou s vodou a všichni budou nacpaní k prasknutí za pár korun“ – jste ve slepé uličce. Nasytit zástupy pěti tisíc lidí košem chleba a dvěma rybami se ..

Vzorové jídelníčky

personRadka Eliáškováremove_red_eye358languagejaktoudelam.cz

Před drahně časem jsem zde publikovala návod, jak naplánovat jídelníček. Ne, že by to byla nějaká věda. Ale na všem jde něco vylepšit, tak jsem sepsala, jak co nejrychleji a nejjednodušeji sestavuji naše jídelní menu. Plánování jídel má hodně výhod. Mimo jiné neustrnete na ..