Technika keyboard_arrow_right Umělá inteligence keyboard_arrow_rightNahradí umělá inteligence finančníky?

Nahradí umělá inteligence finančníky?

personaccess_time19.duben 2019chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye503 shlédnutí

Jakým způsobem ovlivní umělá inteligence svět financí? Kde jsou limity umělé inteligence ve finančním sektoru? Naučí se někdy umělá inteligence i intuitivní rozhodování? Přednáška Petra Baudiše (CTO a Chief AI Architekt ve společnosti Rossum) pro Klub investorů.

https://rossum.ai/cz

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Budoucnost umělé inteligence

personRedakceremove_red_eye568bookmarkUmělá inteligence

Co můžeme čekat od vývoje umělé inteligence v blízké době a vzdálenější budocnosti? Co roboti v současné době umí a jak se učí? K čemu se umělá inteligence využívá a jaké jsou aktuální trendy v jejím vývoji? Naplní se vize Stephena Howkinga, že do 100 let roboti ..

Na co si dát pozor při výběru AKU nářadí?

personRadka Eliáškováremove_red_eye117languagereceptarprimanapadu.cz

AKU nářadí, tedy nářadí, které je namísto elektrické sítě napájeno bezdrátovým akumulátorem, dnes na trhu již nestojí opodál, ale stává se svébytným segmentem, který zcela oprávněně dokáže konkurovat i běžnému elektronářadí. Spousta lidí si ale při výběru ..

Ten nejlepší telefon – Recenze SAMSUNG i8910 HD

personRedakceremove_red_eye165languagenavodynapc.cz

Konečně jsem se po půl roce čekání dočkal. Konečně držím v ruce telefon, o kterém jsem již dlouhou dobu snil. Bohužel čekání bylo dlouhé a já nakonec čekání na SAMSUNG OMNIA HD, respektive na SAMSUNG i8910 HD, jak se nyní tento krasavec jmenuje nevydržel. Před dvěma ..

Sedací vaky a pytle

personRadka Eliáškováremove_red_eye86languagereceptarprimanapadu.cz

Sedací vaky a pytle jsou naplněny polystyrenovými kuličkami, díky tomu jsou sedací vaky lehké a jednoduše přenosné. Kuličky absorbují vaše tělesné teplo a tím přispívají ke skvělému zážitku z pohodlného a zdravého sezení. Obal vaku, ve kterém jsou kuličky nasypány je ..

Zemní plyn

personRedakceremove_red_eye99languagereceptar24.cz

Před více než 160 lety se začala psát bohatá historie českého plynárenství. Zpočátku byl odběratelům dodáván svítiplyn vyráběný z uhlí karbonizací, který byl od padesátých let tohoto století postupně nahrazován svítiplynem vyráběným zplynováním uhlí nebo ..

Přestavba starší vilky

personSimona Chvátilováremove_red_eye103languagereceptarprimanapadu.cz

Původní řadovou vilku v části rodinných domů se zahrádkami v Pardubicích si noví majitelé přebudovali dle svého návrhu. Narostla do výšky, vzezření se především změnilo zvenčí. Vnitřní kompozice prostoru byla více zanechána a ctily se zde zajímavé prvky, ..