Technika keyboard_arrow_right Umělá inteligence keyboard_arrow_rightNahradí umělá inteligence finančníky?

Nahradí umělá inteligence finančníky?

personaccess_time19.duben 2019chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye730 shlédnutí

Jakým způsobem ovlivní umělá inteligence svět financí? Kde jsou limity umělé inteligence ve finančním sektoru? Naučí se někdy umělá inteligence i intuitivní rozhodování? Přednáška Petra Baudiše (CTO a Chief AI Architekt ve společnosti Rossum) pro Klub investorů.

https://rossum.ai/cz

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Budoucnost umělé inteligence

personRedakceremove_red_eye816bookmarkUmělá inteligence

Co můžeme čekat od vývoje umělé inteligence v blízké době a vzdálenější budocnosti? Co roboti v současné době umí a jak se učí? K čemu se umělá inteligence využívá a jaké jsou aktuální trendy v jejím vývoji? Naplní se vize Stephena Howkinga, že do 100 let roboti ..

Na co si dát pozor při výběru AKU nářadí?

personRadka Eliáškováremove_red_eye407languagereceptarprimanapadu.cz

AKU nářadí, tedy nářadí, které je namísto elektrické sítě napájeno bezdrátovým akumulátorem, dnes na trhu již nestojí opodál, ale stává se svébytným segmentem, který zcela oprávněně dokáže konkurovat i běžnému elektronářadí. Spousta lidí si ale při výběru ..

Ten nejlepší telefon – Recenze SAMSUNG i8910 HD

personRedakceremove_red_eye649languagenavodynapc.cz

Konečně jsem se po půl roce čekání dočkal. Konečně držím v ruce telefon, o kterém jsem již dlouhou dobu snil. Bohužel čekání bylo dlouhé a já nakonec čekání na SAMSUNG OMNIA HD, respektive na SAMSUNG i8910 HD, jak se nyní tento krasavec jmenuje nevydržel. Před dvěma ..

Sedací vaky a pytle

personRadka Eliáškováremove_red_eye259languagereceptarprimanapadu.cz

Sedací vaky a pytle jsou naplněny polystyrenovými kuličkami, díky tomu jsou sedací vaky lehké a jednoduše přenosné. Kuličky absorbují vaše tělesné teplo a tím přispívají ke skvělému zážitku z pohodlného a zdravého sezení. Obal vaku, ve kterém jsou kuličky nasypány je ..

Zemní plyn

personRedakceremove_red_eye332languagereceptar24.cz

Před více než 160 lety se začala psát bohatá historie českého plynárenství. Zpočátku byl odběratelům dodáván svítiplyn vyráběný z uhlí karbonizací, který byl od padesátých let tohoto století postupně nahrazován svítiplynem vyráběným zplynováním uhlí nebo ..

Inspirace z knihy Konspirace mocných a bohatých

personRedakceremove_red_eye513languagefinancevbezpeci.cz

"Život je přístup. Chcete-li si změnit život, nejprve změňte svůj slovník. Změna slovníku vám zase přinese změnu přístupu. Uvádím zde některé vžité přístupy ohledně peněz."Nikdy nebudu bohatý," jsou slova člověka, jenž má přístup chudáka. Je pravděpodobné, že se ..