Marketing keyboard_arrow_right Reklama a PPC keyboard_arrow_rightMichal Pastier - Brutálně fungující ..

Michal Pastier - Brutálně fungující marketing

personaccess_time18.duben 2019chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye560 shlédnutí

V záznamu z přednášky "Brutálně fungující marketing" ti Michal Pastier přiblíží nejúspěšnější kampaně marketingové agentury ZARAGUZA a předá ti know-how, které za těmito kampaněmi stojí.

Insighty, které tě dostanou a které tě přesvědčí, že v ZARAGUZE prostě umí. To všechno tě čeká v záznamu z Michalovi přednášky, která se konala 18. listopadu. Klikni na PLAY a všechno se dozvíš ;) Přednášku "Brutálně fungující marketing" zorganizoval projekt Students & Co. Děkujeme všem, kteří mají chuť se vzdělávat nad rámec povinností. Děláte nám radost :)

Zdroj https://www.youtube.com/watch?v=2QAvcUY0QwU

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Jirka Chomát – Nedělejte nic jako konkurence – odlišnost je zapamatovatelnost

personRedakceremove_red_eye674bookmarkNezařazené

Advokátních kanceláří fungujících on-line je na trhu mnoho a přesto se nám během roku povedlo redesignovat web i nastavení služby Dostupný advokát tak, aby plnil potřebu zákazníků a vydělal si na sebe. Jak designovat služby, aby byly jasně rozpoznatelné mezi konkurenty, jak ..

Aplikovaná psychologie reklamy a marketingu v praxi

personRedakceremove_red_eye430bookmarkReklama a PPC

Chcete-li, aby váš marketing byl úspěšný, musí být postaven na vědeckých základech: tedy i na psychologických výzkumech a poznatcích. V této přednášce vám představíme 10 psychologických technik a triků, které ovlivňují chování, jednání a smýšlení vašich ..

Eshopista: Štefan Polgári (Dognet) – Jak využívat affiliate marketing

personRedakceremove_red_eye611bookmarkNetworking

Štefan Polgári v této case study hovořil o spolupráci s e-shopem 4home. Představil účastníkům Eshopisty základy affliate marketingu a jeho aktuální stav v Čechách a na Slovensku.

Ovládněte PPC kampaně jako profíci

personRedakceremove_red_eye513bookmarkReklama a PPC

Pokud chcete dělat online marketing, tak se PPC reklamám asi nevyhnete, mohou vytvářet výsledky a vaše produkty lze dáky nimi i lépe prodávat. Proč a za jakých okolností využívat tento typ inzerce? Jak na efektivní správu kampaní? Vše se dozvíte na semináři s expertkou ze ..

Jak z nás nejen šmejdi tahají peníze

personRadka Eliáškováremove_red_eye98languagejaktoudelam.cz

Kamarádka si koupila kabelku. Celá rozzářená mi předváděla, jak je skvěle ušitá (vůbec tomu nerozumím a až dodnes jsem měla za to, že ona taky ne), co všechno obsahuje, co všechno neobsahuje (dětskou práci, bělidla a další fuj věci). Mluvila a mluvila a snad pod vlivem mého ..

5 velkých chyb při nakládání s penězi

personRadka Eliáškováremove_red_eye121languagejaktoudelam.cz

Za mých mladých časů neexistovalo na základní ani střední škole nic, čemu by se dalo říkat základy finančního hospodaření nebo finanční gramotnosti. Až do mých dvaadvaceti let, kdy jsem na vysoké škole vystudovala obor finanční poradenství, by mě každý pojišťovák opil ..

Podle čeho vybírat zahradní traktor?

personRedakceremove_red_eye115languagereceptar24.cz

Dostavěli jste dům nebo chalupu a řešíte údržbu zahrady? Především u větších ploch je dobré se zamyslet, zda není na vhodnější místo sekačky zvolit spíše traktor. Jak si ho vybrat? "Pokud jste v zahradničení úplní nováčci a chcete si pořídit vhodnou zahradní techniku, ..

Malé domovní čistírny odpadních vod

personRedakceremove_red_eye128languagereceptar24.cz

Každý chalupář či chatař musí dle zákona vyřešit jakým způsobem bude odvádět ze svého objektu odpadní vodu, pokud není napojen na kanalizaci. Řada má na chalupě septik nebo žumpu. Obojí je dnes poměrně problematické. Úpravy septiku v souladu se zákonem se nám mohou ..

Voda na zahradě?

personSimona Chvátilováremove_red_eye93languagereceptarprimanapadu.cz

Uvažujete nad tím, že si založíte jezírko? Chcete mít kolem sebe krásné vodní prostranství? Všude tam, kde vznikne větší či menší vodní plocha, objeví se zakrátko i živočichové a rostliny, jimž se daří jen u vody. Fungující životní prostor, do jehož cyklů již ..