Podnikání keyboard_arrow_right Nezařazené keyboard_arrow_rightManagement budoucnosti ve světle nových ..

Management budoucnosti ve světle nových výzev

personaccess_time19.duben 2019chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye616 shlédnutí

Co všechno musí udělat podnikatel, aby uspěl v tvrdé konkurenci? To Vám ve své přednášce prozradí pan profesor Zdeněk Souček, legenda strategického řízení, člen síně slávy soutěže Manažer roku a držitel státního vyznamenání.

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

No TEDa! ...Aby si vedel viac... 3D tlač

personRedakceremove_red_eye728bookmark3D tiskárny

Přednáška, na které se hovoří o minulosti, současnosti a budoucnosti 3D tisku a jejím využití v každodenním životě. Záměrem přednášky je inspirovat lidi k využívání těchto nových nástrojů a k praktickému použití. OBSAH PŘEDNÁŠKY: - stručná historie 3D tisku - ..

Vydávání deskových her | Petr Murmak

personRedakceremove_red_eye655bookmarkNezařazené

Petr Murmak je jeden z těch lidí, kteří dokáží svému koníčku zasvětit celý život. Jeho vášeň pro deskové hry se promítla zejména v založení úspěšného vydavatelství Czech Games Edition, které vede již deset let. Pracoval na významných hrách, jako jsou Through the Ages ..

Frustrující “honba za plánem” a jak se s ní vyrovnat

personRedakceremove_red_eye641bookmarkNezařazené

Neznám obchodníka, který by to neznal :) … rostoucí měsíční plán a nekončící honba za jeho plněním. Jak se na to ale koukat jiným pohledem, aby nám to ve finále k výsledkům spíš pomáhalo, než nás to neustále frustrovalo? Je ještě naděje dělat prodej, obchod a byznys ..

Květinové novinky pro byt i venkovní parapet

personSimona Chvátilováremove_red_eye195languagereceptarprimanapadu.cz

Potřebnou dynamiku do interiéru a na okna, rozhraní mezi bytem a venkovní zahradou či ulicí přinesou i nové neokoukané druhy květin. Trh překypuje bohatostí rostlin, osvědčené druhy se objevují ve zcela nových podobách a přidávají se i rostliny naprosto neznámé. Zahradnické ..

Moderní trendy v zařizování bytů a rodinných domů - 1. část | Moderní interiér

personRedakceremove_red_eye184languagereceptar24.cz

Trend č. 1 - plastMateriál 21. století, i tak se říká PVC. A z plastu dnes lze vytvořit opravdu všechno. Od skříní, židlí, stolů, lamp, dekorací, přes plastové dveře a plastová okna až ke stavebnímu materiálu. Výhodou plastu je, že je lehce tvarovatelný, odolný, pevný, dá ..

Jak nastavit BIOS

personRedakceremove_red_eye723languagenavodynapc.cz

BIOS Asusu rozhodně nepatří mezi vzhledově standartní BIOSyNěkteré položky skrývají podmenu s mnoha funkcemi, některé je nemají. Ty jednoduché (většinou ze spodní poloviny seznamu) si probereme hned, ty složitější si necháme na konec.Power Management Setup - zde se nastavuje ..

Mračňák

personSimona Chvátilováremove_red_eye271languagereceptarprimanapadu.cz

Představíme další pokojovou rostlinu – mračnák (Abutilon). Patří do prostornějších místností, protože pokud se nezastřihuje, snadno doroste do 2 m. Může se také pěstovat jako kbelíková rostlina a nechávat v zimě na chodbě nebo světlém sklepě, kdy ale ztrácí svůj ..

Rychlení cibulovin koncem zimy

personSimona Chvátilováremove_red_eye223languagereceptarprimanapadu.cz

Od listopadu až do předjaří (březen) lze rychlit různé druhy venkovních cibulovin pro výzdobu interiéru. Narychlené rostliny se používají pro výzdobu reprezentačních prostor, při společenských událostech, stále častěji jsou ozdobou běžných domácností a milým dárkem. ..