Cestování keyboard_arrow_right Nezařazené keyboard_arrow_rightMAĎARSKO/RUMUNSKO | Cestování po Evropě

MAĎARSKO/RUMUNSKO | Cestování po Evropě

personaccess_time19.duben 2019chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye861 shlédnutí

Bloggerka Foxi popisuje její poslední cestu do Rumunska, její zážitky a zkušenosti z této cesty. Více informací o Foxi se můžete dozvědět na jejím blogu https://foxisweetlife.blogspot.com/

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Jak Petr Novák financuje dlouhodobé cestování?

personRedakceremove_red_eye880bookmarkNezařazené

Pokud hledáte způsoby jak financovat dlouhodobé cestování, můžete se podívat na video z přednášky Petra Nováka ze Slow Travel Festivalu 2016. Dozvíte se, jak on řeší financování dlouhodobého cestování, jak chytře řeší bydlení a co mu na cestách usnadňuje život. Pokud se ..

Jak propojit cestování s podnikáním - Kateřina Kašáková

personRedakceremove_red_eye830bookmarkNezařazené

Jak propojit cestování s podnikáním | Kateřina Kašáková | BusinessTalk Travel Cestování se v posledních letech skloňuje v mnoha pádech. Udává trendy a propojuje životní styl i s podnikáním. A o tom všem a mnohem více se budeme bavit v tomto pořadu s cestovatelkou a ..

Cestování není jen kratochvíle, ale i pobídka k profesnímu růstu

personRedakceremove_red_eye916bookmarkNezařazené

Dobrodružka Lucie Radová se nedávno vrátila z expedice tuk-tukem napříč Jižní Amerikou. Patří mezi nejvýraznější české cestovatelky své generace, a protože je (logicky) sama na volné noze, má v tématu debaty jasno: „Cestování není jen kratochvíle, ale i pobídka k ..

Rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides L.)

personRedakceremove_red_eye323languagereceptar24.cz

Nebo také lidově - Sibiřský ananas, Rakytník úzkolistý, Žlutozob, Mořský plod, Písečný trn. HistorieRakytník byl a je v oblasti Číny, Indie, Řecka a Ruska používán k léčebným účinkům již od pradávna. Vojáci Alexandra Makedonského používali odvar z rakytníku k ..

Netradiční dřeviny našich zahrad - Jeřáb oskeruše (Sorbus domestica)

personRedakceremove_red_eye566languagereceptar24.cz

V krajích, kde je domovem vinná réva, se můžete setkat se vzácnou a netradiční ovocnou dřevinou. Jmenuje se jeřáb oskeruše (někdy též oskoruše)(Sorbus domestica).V Evropě domaJeřáb oskeruše roste ve střední a jižní Evropě, zasahuje až k Černému moři a do Malé Asie. ..

Lenka_Papadakisova

personRedakceremove_red_eye560languagezenapodnikatelka.cz

Podnikatelka, majitelka vzdělávací a poradenské společnosti Expertis, propagátorka moudrého businessu. Zaměřuje se na osobnostní rozvoj leadrů, podnikatelů a jejich firem. Na půdě Prague Business clubu moderuje Leaders fora se zajímavými osobnostmi českého businessu. Zajímá ji ..

Finty, které nezabírají čas, ale ušetří vám spoustu uklízení

personRadka Eliáškováremove_red_eye313languagejaktoudelam.cz

Kdysi dávno, těsně po tom, co jsem zůstala na mateřské, jsem jela v projektu Fly Lady. V překladu to znamená Létající slečna, ale v podstatě se jedná o úklidový systém. Tady v Čechách existuje podobná komunita, ale já propadla oné americké verzi, protože o české jsem ..

Pěstujeme a sázíme

personRedakceremove_red_eye311languagereceptar24.cz

Na své zahrádce, pokud nás to baví, můžeme sázet a pěstovat, téměř cokoliv, pokud nás moc neovlivňují vnější faktory, jako například lenost. Když se ale vzchopíme, může to stát za to. Stévia sladkáMnozí z nás nemohou cukr požívat ze zdravotních důvodů a tak přešli ..