Marketing keyboard_arrow_right Sociální sítě keyboard_arrow_rightLukáš Dadej - Jak na Facebooku reklamu

Lukáš Dadej - Jak na Facebooku reklamu

personaccess_time18.duben 2019chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye783 shlédnutí

Jak správně propagovat na Facebooku?

Lukáše Dadej vám na videu vysvětlí jak využít Facebook, který je momentálně nejsilnějšín marketingovýn nástrojem, jaký kdy lidstvo mělo, na 100% pro svou propagaci.

Vysvětlí základní principy fungování Facebook reklamy a jak důležité je její cílení. Ukáže, jak by taková reklama měla, ale i neměla vypadat.

A nakonec jich několik vytvoří a ukáže, jak je vyhodnocovat.

Výsledkem bude vytvoření několika reklamních kampaní s cílením na potencionální zákazníky, které můžou být ihned spuštěny.

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Bash a strukturované programování (Lukáš Bařinka)

personRedakceremove_red_eye803bookmarkLinux

Jak programovat v Shellu, struktorové programování v Linuxu a jak používat BASH se dozvíte na přednášce Lukáše Bařinka.

Jak vytvořit webovou stránku systémem SocialWeb?

personRedakceremove_red_eye1110bookmarkWebové stránky

Takže již víte co je SocialWeb a víte jak zaregistrovat a nebo vložit domény a vytvořit webhosting, tedy můžeme začít vytvářet webovou stránku. Pokud nevíte co je SocialWeb tak se můžete podívat na toto video.Pokud nevíte jak v systému SocialWeb zaregistrovat doménu a vytvořit ..

Jak publikovat do webové stránky systémem SocialWeb?

personRedakceremove_red_eye1177bookmarkWebové stránky

V tomto díle ukážu jak lze publikovat do webových stránek vytvořených systémem SocialWeb a přiřazených sociálních sítí a účtů články, které obsahují buď obrázek, video ze SocialWeb videoeditoru, YouTube video a nebo slideshow. Toto video navazuje na předchozí videa: Co je a ..

Jak Petr Novák financuje dlouhodobé cestování?

personRedakceremove_red_eye879bookmarkNezařazené

Pokud hledáte způsoby jak financovat dlouhodobé cestování, můžete se podívat na video z přednášky Petra Nováka ze Slow Travel Festivalu 2016. Dozvíte se, jak on řeší financování dlouhodobého cestování, jak chytře řeší bydlení a co mu na cestách usnadňuje život. Pokud se ..

Používání modulů v systému SocialWeb

personRedakceremove_red_eye1294bookmarkWebové stránky

V tomto díle předvedu jak pracovat s moduly SocialWebu, zaměřím se především na úvodní stránky webových stránek iPrednasky.cz a ViralFaktor.cz, kde budu vysvětlovat jak fungujují hlavně moduly BLOGWIDGET a BLOGLIST, také trochu více rozeberu fungování a tvorbu SLIDERŮ.Než se ..

Zvýšení návštěvnosti webu – sociální sítě

personRedakceremove_red_eye418languagenavodynapc.cz

Další díl zvýšení návštěvnosti webu bude o sociálních sítích. Sociálních sítí existuje velké množství, ale nejvíce se používá facebook, myspace, twitter a v poslední době i google+.První si musíte vytvořit vaše fan stránky – takhle vypadá naše na facebooku: ..

Nenechte se rušit

personRadka Eliáškováremove_red_eye310languagejaktoudelam.cz

Ze starého dobrého, trošku nudného světa se nám stává blikající místo plné důležitých informací, hluku a zábavy. Pomalu abyste chodili všude s nosem zabořeným do displeje mobilu, protože kdo nemá smartfoune ten je totálně out. Vrcholem technologie pro mě zůstává scéna, ..

Jak získat zdarma cenné zpětné odkazy pro svůj e-shop?

personRedakceremove_red_eye719languagewebzive.cz

Ať se vám to líbí nebo ne, zpětné odkazy stále hrají prim, a jak to tak vypadá, tak budou důležité i v budoucnu, protože všechny ostatní metriky v podstatě selhávají. Krásným příkladem byl ruský server Yandex.ru, který zrušil hodnocení webových stránek podle zpětných ..

10 kroků k jednoduššímu životu

personRadka Eliáškováremove_red_eye405languagejaktoudelam.cz

Mám ráda prázdno. Pro někoho to může vypadat jako konec, ale já v nicotě naopak vidím počátek všeho. V praxi se to projevuje zejména tak, že nejmilejší hudba pro mě je ticho, minimalistické interiéry mi přijdou fakt hezké, co nepotřebuji, to vyhodím (ano, pár věcí už jsem ..

Jak prodávat na internetu

personRadka Eliáškováremove_red_eye405languagejaktoudelam.cz

„Přišel jsem na snadný způsob, jak vyděláme peníze.“ ?? „Založíme si na Mimibazaru (Fleru…) účet, seženeme zboží a zinkasujeme korunky“ Není nic jednoduššího než v rámci Vánočního úklidu prohrabat oblečení po dětech, nafotit je, vložit všude, kam se mi je ..