Podnikání keyboard_arrow_right Nezařazené keyboard_arrow_rightJirka Chomát – Nedělejte nic jako ..

Jirka Chomát – Nedělejte nic jako konkurence – odlišnost je zapamatovatelnost

personaccess_time03.duben 2019chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye926 shlédnutí

Advokátních kanceláří fungujících on-line je na trhu mnoho a přesto se nám během roku povedlo redesignovat web i nastavení služby Dostupný advokát tak, aby plnil potřebu zákazníků a vydělal si na sebe.

Jak designovat služby, aby byly jasně rozpoznatelné mezi konkurenty, jak obsah a nastavení služby postavit zcela odlišně? A co marketing a PR? Povím vám, jak jsme změnili službu www.DostupnyAdvokat.cz — prakticky a otevřeně.

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Nastartujte svůj business

personRedakceremove_red_eye723bookmarkMotivace

Začátek je ta nejdůležitější část práce. Platón. Malé batole když začíná objevovat svět, dívá se a pozoruje ty velké milující lidi kolem sebe a možná obdivuje jejich schopnost chodit. Ono ani pořádně neví, že tomu zajímavému a rychlému způsobu přemístění z ..

Je React Native cesta pro vývoj mobilní aplikace?

personRedakceremove_red_eye727bookmarkMobilní aplikace

React Native je framework pro tvorbu mobilních aplikací za použití programovacího jazyka JavaScript. Pomocí ReactNative lze vytvářet tzv nativní mobilní aplikace, které se neliší od aplikacích v jazycích jako Objective-C či Javě. React Native používá ReactJS pro vytváření ..

SocialWeb.cz - česká platforma pro tvorbu digitálního obsahu

personRedakceremove_red_eye1725bookmarkNezařazené

Zdeněk Slavík vytvořil prezentaci systému https://socialweb.cz na kterém pracoval poslední dva roky. Jedná se o český systém pro hromadnou tvorbu a správu webových stránek, blogů, aplikací a sociálních sítí. Ano, webová stránka https://iprednasky.cz byla vytvořena systémem ..

Ovládněte PPC kampaně jako profíci

personRedakceremove_red_eye723bookmarkReklama a PPC

Pokud chcete dělat online marketing, tak se PPC reklamám asi nevyhnete, mohou vytvářet výsledky a vaše produkty lze dáky nimi i lépe prodávat. Proč a za jakých okolností využívat tento typ inzerce? Jak na efektivní správu kampaní? Vše se dozvíte na semináři s expertkou ze ..

Vydávání deskových her | Petr Murmak

personRedakceremove_red_eye783bookmarkNezařazené

Petr Murmak je jeden z těch lidí, kteří dokáží svému koníčku zasvětit celý život. Jeho vášeň pro deskové hry se promítla zejména v založení úspěšného vydavatelství Czech Games Edition, které vede již deset let. Pracoval na významných hrách, jako jsou Through the Ages ..

Pár vtipů ze stavebnictví

personMarián Krouželremove_red_eye450languagereceptar24.cz

Jak přežít řemeslníky - aneb co říkají a co se tím myslí...- Kde se dá připojit k elektřině? (že by vrtačku?) - > Rádi bychom si uvařili kafe.- Já jsem na to zapomněl! - > Firma je zkušená a kvalitní, proto si odjede pro zapomenuté, ale návrat již nečekejte. Jedou pracovat ..

5 her pro batolata

personRadka Eliáškováremove_red_eye358languagejaktoudelam.cz

Škoda, že si nepamatuju, jak jsem vnímala svět, když jsem se učila chodit. Myslím, že se mi musel jevit obludně velký a složitý. Včera jsme šli se synem na plavecký bazén. Cesta vede do kopce. Vybavilo se mi, jak jsem jednou jako malá lezla do téhož kopce snad hodinu. Připadal ..

Nikdo mi nerozumí a nikdo mě nemá rád

personRadka Eliáškováremove_red_eye318languagejaktoudelam.cz

Svět je odrazem nás samých. Všechny jeho problémy tedy musíme nejprve vyřešit v sobě.(motto Lipnické školy) Přijdu do školky s plánem, jak si s kluky užijeme společný zbytek dne. Do deseti minut se rvou jak koně a ječí na sebe. Kamarádka mi už půl roku slibuje ušití ..

Trávník v létě

personRadka Eliáškováremove_red_eye399languagereceptarprimanapadu.cz

Čím zavlažovat trávníky? Nejjednodušší systém, avšak velmi náročný na čas a kontrolu je systém přenosný - hadicemi od zdroje vody. Takto můžeme zalévat ručně pomocí trysky, nebo pomocí různých typů postřikovačů, které rozstřikují vodu kruhově nebo rovnoběžně. ..

Multifunkční roličky od toaletního papíru

personRadka Eliáškováremove_red_eye353languagejaktoudelam.cz

Kdybyste je sbírali, zjistíte, že během krátké doby spotřebujete docela hodně rolí toaletního papíru. Úplně na konci každého zůstane kartónová trubička, na kterou se papír navíjí.Nevím proč, jednu dobu jsem je skladovala. Měla jsem jich asi padesát. Matně jsem si ..