Programování keyboard_arrow_right Mobilní aplikace keyboard_arrow_rightJe React Native cesta pro vývoj mobilní ..

Je React Native cesta pro vývoj mobilní aplikace?

personaccess_time17.duben 2019chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye594 shlédnutí

React Native je framework pro tvorbu mobilních aplikací za použití programovacího jazyka JavaScript.
Pomocí ReactNative lze vytvářet tzv nativní mobilní aplikace, které se neliší od aplikacích v jazycích jako Objective-C či Javě.
React Native používá ReactJS pro vytváření uživatelského rozhraní. React native poskytuje základní sadu uživatelských komponent jak pro iOS, tak i Android.

Je React Native ta správná cesta pro vývoj mobilních aplikací?
React JS už je tady delší dobu a osvědčil se jako jedna z možností frontendového vývoje. Jeho mladší bráška Native je tu teprve chvilku, ale vypadá jako celkem zajímavé řešení pro vývoj mobilních aplikací.

 

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

SocialWeb.cz - česká platforma pro tvorbu digitálního obsahu

personRedakceremove_red_eye1477bookmarkNezařazené

Zdeněk Slavík vytvořil prezentaci systému https://socialweb.cz na kterém pracoval poslední dva roky. Jedná se o český systém pro hromadnou tvorbu a správu webových stránek, blogů, aplikací a sociálních sítí. Ano, webová stránka https://iprednasky.cz byla vytvořena systémem ..

Vydávání deskových her | Petr Murmak

personRedakceremove_red_eye655bookmarkNezařazené

Petr Murmak je jeden z těch lidí, kteří dokáží svému koníčku zasvětit celý život. Jeho vášeň pro deskové hry se promítla zejména v založení úspěšného vydavatelství Czech Games Edition, které vede již deset let. Pracoval na významných hrách, jako jsou Through the Ages ..

Jan Menděl - přednáška Cesta ven ze šíleného světa

personRedakceremove_red_eye575bookmarkSeberozvoj

Slovenská přednáška Jana Menděla, autora knih Cesta ven ze šíleného světa, Afirmace, Připomeň si každý den a Skrze sebe změním tebe. Více informací na www.janmendel.com

Úvod do reaktivního programování ve Swiftu

personRedakceremove_red_eye545bookmarkMobilní aplikace

Co je to reaktivní programování a jak s ním začít ve Swiftu? Názorná ukázka výhod a základních technik. A také ukázka toho jak lze reaktivní programování použít pro vývoj iOS aplikací.

Vlastní firmware, zavaděč nebo operační systém kde začít?

personRedakceremove_red_eye677bookmarkNezařazené

Programování vlastního firmwaru, hypervisoru, boot loaderu nebo operačního systému určitě není pro většinu programátorů obvyklá náplň práce. Některé před takový úkol postaví náhoda, jiní si jej vyberou sami právě proto, že chtějí zkusit něco za hranicí všedních ..

Mobilní domy pro rychlé bydlení

personRadka Eliáškováremove_red_eye204languagereceptarprimanapadu.cz

Přejete si mít opravdu svobodné bydlení, se kterým nebudou žádné větší problémy? V tom případě by klidně mohlo vyřešit váš problém mobilní bydlení od společnosti Marvel, která vám dodá mobilní domy přesně podle vašeho gusta. Není totiž problém, abyste si nechali ..

Mobilní topidla bez montáže - přímotopy a zářiče

personRedakceremove_red_eye171languagereceptar24.cz

Pokud krátce po příjezdu na svou chalupu či chatu než se nám podaří uvést do plnohodnotného provozu naše pevně instalované topné systémy chceme mít rychle pocit tepla máme možnost tuto situaci elegantně vyřešit tím, že si pořídíme efektivní a nenákladný zdroj pro ..

Ten nejlepší telefon – Recenze SAMSUNG i8910 HD

personRedakceremove_red_eye330languagenavodynapc.cz

Konečně jsem se po půl roce čekání dočkal. Konečně držím v ruce telefon, o kterém jsem již dlouhou dobu snil. Bohužel čekání bylo dlouhé a já nakonec čekání na SAMSUNG OMNIA HD, respektive na SAMSUNG i8910 HD, jak se nyní tento krasavec jmenuje nevydržel. Před dvěma ..

Topení na chatě a chalupě

personRedakceremove_red_eye246languagereceptar24.cz

Teploučko na chalupě je základ. K čemu by nám byla vymazlená chata nebo chalupa, kde by byla zima ? V této sekci nejdete několik zajímavých článků, aby Vám na chalupě bylo krásně příjemně.Elektrické bojlery pro ohřev vodyKaždý chalupář nebo chatař si rád zpříjemní ..

Zdivo z cihelných bloků – tvárnic

personRedakceremove_red_eye207languagereceptar24.cz

V současnosti je jedno z nejuživanějších systémů zdění Základní charakteristiky tvárnicového zdiva: - jednotlivé tvárnice mají systém vzduchových mezer – dutin uzpůsoben tak, aby byla „ces-ta tepla“ co nejdelší. Zvětšuje se tak její tepelný odpor, - vlastní hmota ..