Lifestyle keyboard_arrow_right Seberozvoj keyboard_arrow_rightJan Menděl - přednáška Cesta ven ze ..

Jan Menděl - přednáška Cesta ven ze šíleného světa

personaccess_time19.duben 2019chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye648 shlédnutí

Slovenská přednáška Jana Menděla, autora knih Cesta ven ze šíleného světa, Afirmace, Připomeň si každý den a Skrze sebe změním tebe. Více informací na www.janmendel.com

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Filip Podstavec a jeho SEO keynote

personRedakceremove_red_eye796bookmarkSEO a vyhledávače

Video přednáška z třinácté Affiliate konference v podání Filipa Podstavce na téma, novinky ze světa SEO. Tato přednáška i pro mě byla poučná, proto doporučuji všem její shlédnutí. Více o zajímavých poznatcích z konference si přečtěte na blogu VivNetworks.com: ..

Vydávání deskových her | Petr Murmak

personRedakceremove_red_eye757bookmarkNezařazené

Petr Murmak je jeden z těch lidí, kteří dokáží svému koníčku zasvětit celý život. Jeho vášeň pro deskové hry se promítla zejména v založení úspěšného vydavatelství Czech Games Edition, které vede již deset let. Pracoval na významných hrách, jako jsou Through the Ages ..

Nahradí umělá inteligence finančníky?

personRedakceremove_red_eye709bookmarkUmělá inteligence

Jakým způsobem ovlivní umělá inteligence svět financí? Kde jsou limity umělé inteligence ve finančním sektoru? Naučí se někdy umělá inteligence i intuitivní rozhodování? Přednáška Petra Baudiše (CTO a Chief AI Architekt ve společnosti Rossum) pro Klub investorů. ..

JAK SI HRANÍM VYDĚLAT PENÍZE?

personRedakceremove_red_eye718bookmarkHerní průmysl

Je možné vydělávat peníze díky hraní her? Chcete rozjet herní kariéru? Přednáška na téma jak si hraním vydělat peníze. ▶ MŮJ FILM MIMO DOSAH: http://bit.ly/MimoDosahYouTube ▶ NOVÝ MERCH: http://bit.ly/ondMerch ▶ Instagram - http://www.instagram.com/OndenOndwaK ▶ Facebook - ..

Začínáme s Angularem

personRedakceremove_red_eye748bookmarkFramework

Víkendová konference na téma začínáme s Angularem od D. Tyemnyák. - zajímavá přednáška o webu, javascriptu, frameworcích, pythnu.

Zahradní kalendář - DUBEN

personRadka Eliáškováremove_red_eye426languagereceptar24.cz

Jaro je v plné síle a léto se blíží. Je čas sít, hrabat a sázet. Je zde jeden z nejnáročnějších měsíců, ale určitě se vyplatí začít hned, než vám začne přerůstat přes hlavu všechno, co nechcete. Ale vložená práce se vám bohatě vrátí, až se budete radovat z ..

Jak si vyrobit radost

personRadka Eliáškováremove_red_eye214languagejaktoudelam.cz

„Nemyslím, že bych již byl u cíle anebo již dosáhl dokonalosti, běžím však, abych se jí zmocnil.“ (Filipským 3:12) Co děláte, když se probudíte, a vstanete „špatnou nohou“? Ve stejném duchu nějak klopýtáte celým dnem a navečer jste tak naštvané, že sami sebe ..

Zahradní kalendář - KVĚTEN

personRadka Eliáškováremove_red_eye396languagereceptar24.cz

Je tady období plné květů. Je to začátek příjemných chvil na zahradě. Ale nepolevujte v úsilí, nebo příroda zaseje, co si myslí, že by mělo být zaseto. Okrasná zahrada Výsadba hlíz – Po polovině května pomíjí nebezpečí posledních mrazíků a nastává čas výsadby ..

Bydlení na úvěr: Než do toho kopnete

personRadka Eliáškováremove_red_eye303languagejaktoudelam.cz

V určité životní fázi snad každého normálního člověka přestane bavit bydlet s rodiči a zatouží přesunout se někam, kde definitivně přestane být považován za dítě. Asi nejčastěji se začnete pídit po nabídkách realitek, případně pojmete odvážnou myšlenku, že si ..

Vyhoďte televizi, objevte svůj život

personRadka Eliáškováremove_red_eye286languagejaktoudelam.cz

Už více než deset let nemám televizi. ČT tomu nevěří, a tak mě čas od času pošle varování, že neplatím koncesionářské poplatky. Že pokud se dívám na její program, tak se jako neplatič dopouštím trestného činu, koho na mě pošle, co mi udělají… Evidentně je pro ně ..