Cestování keyboard_arrow_right Nezařazené keyboard_arrow_rightJak propojit cestování s podnikáním - ..

Jak propojit cestování s podnikáním - Kateřina Kašáková

personaccess_time19.duben 2019chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye828 shlédnutí

Jak propojit cestování s podnikáním | Kateřina Kašáková | BusinessTalk Travel Cestování se v posledních letech skloňuje v mnoha pádech. Udává trendy a propojuje životní styl i s podnikáním. A o tom všem a mnohem více se budeme bavit v tomto pořadu s cestovatelkou a moderátorkou Katkou (IG @covertheroadcom) Nezapomeňte nás sledovat, protože další rozhovor už je naplánovaný.

Můžete sledujte jejich kanál na: https://www.youtube.com/channel/UCIv28sA85-4TenF1MQphf8g

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Jak Petr Novák financuje dlouhodobé cestování?

personRedakceremove_red_eye877bookmarkNezařazené

Pokud hledáte způsoby jak financovat dlouhodobé cestování, můžete se podívat na video z přednášky Petra Nováka ze Slow Travel Festivalu 2016. Dozvíte se, jak on řeší financování dlouhodobého cestování, jak chytře řeší bydlení a co mu na cestách usnadňuje život. Pokud se ..

SocialWeb.cz - česká platforma pro tvorbu digitálního obsahu

personRedakceremove_red_eye1721bookmarkNezařazené

Zdeněk Slavík vytvořil prezentaci systému https://socialweb.cz na kterém pracoval poslední dva roky. Jedná se o český systém pro hromadnou tvorbu a správu webových stránek, blogů, aplikací a sociálních sítí. Ano, webová stránka https://iprednasky.cz byla vytvořena systémem ..

Cestování není jen kratochvíle, ale i pobídka k profesnímu růstu

personRedakceremove_red_eye916bookmarkNezařazené

Dobrodružka Lucie Radová se nedávno vrátila z expedice tuk-tukem napříč Jižní Amerikou. Patří mezi nejvýraznější české cestovatelky své generace, a protože je (logicky) sama na volné noze, má v tématu debaty jasno: „Cestování není jen kratochvíle, ale i pobídka k ..

Jak vytvořit webovou stránku systémem SocialWeb?

personRedakceremove_red_eye1109bookmarkWebové stránky

Takže již víte co je SocialWeb a víte jak zaregistrovat a nebo vložit domény a vytvořit webhosting, tedy můžeme začít vytvářet webovou stránku. Pokud nevíte co je SocialWeb tak se můžete podívat na toto video.Pokud nevíte jak v systému SocialWeb zaregistrovat doménu a vytvořit ..

MAĎARSKO/RUMUNSKO | Cestování po Evropě

personRedakceremove_red_eye861bookmarkNezařazené

Bloggerka Foxi popisuje její poslední cestu do Rumunska, její zážitky a zkušenosti z této cesty. Více informací o Foxi se můžete dozvědět na jejím blogu https://foxisweetlife.blogspot.com/

Bezúhonnost

personRadka Eliáškováremove_red_eye439languagezenapodnikatelka.cz

Živnostenský zákon stanovuje tzv. všeobecné podmínky pro provozování živnosti. Chcete-li podnikat na živnostenký list, musíte splnit všechny tyto podmínky: Dosažení věku 18 let Způsobilost k právním úkonům Bezúhonnost Speciální bezúhonnost v živnostenském podnikání Za ..

Stavba vlastního (umělého) potůčku

personRedakceremove_red_eye735languagereceptar24.cz

Majitel chalupy nebo chaty si vždy při dobudování své nemovitosti přeje ji nečím ozvláštnit. Jednou z takových možností je vybudování vlastního kousku potoka,který bude protékat kusem zahrady. Dnes je to vcelku snadné a věřte, že poslouchat zurčení potůčku na své zahradě ..

Udělejte si krásnější terasu

personRedakceremove_red_eye367languagereceptar24.cz

Na chalupě stále něco vylepšujeme a aplikujeme nápady,které jsme někde viděli abychm si svůj objekt udělali hezčí. Máme např. postavenou terasu a chceme ji lépe propojit se zahradou a přízemím chalupy? Chceme tak přirozené a obvyklé rozšíření obytného prostoru, který ..

Potřebuji živnostenské oprávnění?

personRadka Eliáškováremove_red_eye385languagezenapodnikatelka.cz

Jedna z nejčastějších otázek začínajících podnikatelů „Potřebuji ke své činnosti živnostenské oprávnění?“. Obejdou se bez jakéhokoli oprávnění anebo potřebují nějaké jiné než živnostenské oprávnění? Potřebujete nějaké oprávnění k podnikání? Zdali ke ..

Osoba samostatně výdělečně činná (OSVČ)

personRadka Eliáškováremove_red_eye414languagezenapodnikatelka.cz

Osoba samostatně výdělečně činná je fyzická osoba, která má příjmy z podnikání nebo z jiné samostatně výdělečné činnosti. Příjmy OSVČ Příjmy z podnikání příjmy ze zemědělské výroby, lesního a vodního hospodářství příjmy ze živnosti příjmy z jiného ..