Podnikání keyboard_arrow_right Nezařazené keyboard_arrow_rightJak být silný ve vyjednávání

Jak být silný ve vyjednávání

personaccess_time03.duben 2019chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye542 shlédnutí

Pokud vás zajímá jak být silným při vyjednávání můžete se podívat na přednášku Martina Konečného.

Martin je přední českou autoritou v oblasti psychologie vyjednávání a situačního leadershipu. Dlouhodobě spolupracuje s top manažery, klíčovými zaměstnanci a talenty největších českých i nadnárodních společností. Své dlouholeté praktické zkušenosti z oblasti obchodu, account managementu a řízení týmů využívá v lektorské a koučovací profesi. Působí jako externí lektor na VŠE a v MBA programech.

více naleznete na webu http://mk-consulting.cz/

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Nastartujte svůj business

personRedakceremove_red_eye389bookmarkMotivace

Začátek je ta nejdůležitější část práce. Platón. Malé batole když začíná objevovat svět, dívá se a pozoruje ty velké milující lidi kolem sebe a možná obdivuje jejich schopnost chodit. Ono ani pořádně neví, že tomu zajímavému a rychlému způsobu přemístění z ..

Jak vytvořit webovou stránku systémem SocialWeb?

personRedakceremove_red_eye692bookmarkWebové stránky

Takže již víte co je SocialWeb a víte jak zaregistrovat a nebo vložit domény a vytvořit webhosting, tedy můžeme začít vytvářet webovou stránku. Pokud nevíte co je SocialWeb tak se můžete podívat na toto video.Pokud nevíte jak v systému SocialWeb zaregistrovat doménu a vytvořit ..

SocialWeb.cz - česká platforma pro tvorbu digitálního obsahu

personRedakceremove_red_eye1251bookmarkNezařazené

Zdeněk Slavík vytvořil prezentaci systému https://socialweb.cz na kterém pracoval poslední dva roky. Jedná se o český systém pro hromadnou tvorbu a správu webových stránek, blogů, aplikací a sociálních sítí. Ano, webová stránka https://iprednasky.cz byla vytvořena systémem ..

Lukáš Dadej - Jak na Facebooku reklamu

personRedakceremove_red_eye550bookmarkSociální sítě

Jak správně propagovat na Facebooku? Lukáše Dadej vám na videu vysvětlí jak využít Facebook, který je momentálně nejsilnějšín marketingovýn nástrojem, jaký kdy lidstvo mělo, na 100% pro svou propagaci. Vysvětlí základní principy fungování Facebook reklamy a jak důležité ..

Jak publikovat do webové stránky systémem SocialWeb?

personRedakceremove_red_eye743bookmarkWebové stránky

V tomto díle ukážu jak lze publikovat do webových stránek vytvořených systémem SocialWeb a přiřazených sociálních sítí a účtů články, které obsahují buď obrázek, video ze SocialWeb videoeditoru, YouTube video a nebo slideshow. Toto video navazuje na předchozí videa: Co je a ..

Vhodné „vylepšení“ bytu před prodejem

personRedakceremove_red_eye95languagereceptar24.cz

Vzhled nemovitosti, tedy její první dojem výrazně určuje výsledný pocit kupujícího a tedy i výslednou cenu prodávaného objektu. Je jen na prodávajícím, jak se tohoto úkolu zhostí. Vlastně má několik variant řešení: nákladnou rekonstrukci objektu, nechat vše tak jak je, nebo ..

Obecné zásady bezpečnosti práce v pozemním stavitelství

personRedakceremove_red_eye107languagereceptar24.cz

Pozemní stavitelstvíPoznámka: Tento text se opírá o předpis, který v současnosti neplatí! (viz nově: NV 591/2006 Sb.) - Avšak ho stále považuji za velmi dobrý. (v případě rozporu níže uvedeného textu s texty v kapitolách ____, platí texty v již zmíněných kapitolách). ..

Pár vtipů ze stavebnictví

personMarián Krouželremove_red_eye98languagereceptar24.cz

Jak přežít řemeslníky - aneb co říkají a co se tím myslí...- Kde se dá připojit k elektřině? (že by vrtačku?) - > Rádi bychom si uvařili kafe.- Já jsem na to zapomněl! - > Firma je zkušená a kvalitní, proto si odjede pro zapomenuté, ale návrat již nečekejte. Jedou pracovat ..

Plastový nábytek

personSimona Chvátilováremove_red_eye123languagereceptarprimanapadu.cz

Plast je bezpochyby fenoménem posledních let. Je všudypřítomný a pronikl už do všech oblastí výroby. Není proto divu, že se nevyhnul ani zahradě a zahradnímu nábytku jako takovému. Plastový zahradní nábytek má mnohé výhody, a proto řady jeho spokojených uživatelů na celém ..

Hloubková pasparta

personSimona Chvátilováremove_red_eye106languagereceptarprimanapadu.cz

Pasparta je druh zasklívání obrazů. Je více možností zasklívání (paspartování) - mezi nejběžnější patří pasparta jednoduchá a hloubková. Pro vás mám několik užitečných rad, jak postupovat při výrobě právě té hloubkové... Nejdříve si musíme promyslet, jaký chceme ..