Technika keyboard_arrow_right Umělá inteligence keyboard_arrow_rightBudoucnost umělé inteligence

Budoucnost umělé inteligence

personaccess_time19.duben 2019chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye816 shlédnutí

Co můžeme čekat od vývoje umělé inteligence v blízké době a vzdálenější budocnosti? Co roboti v současné době umí a jak se učí?

K čemu se umělá inteligence využívá a jaké jsou aktuální trendy v jejím vývoji?

Naplní se vize Stephena Howkinga, že do 100 let roboti převezmou vládu nad lidstvem?

Na reálné otázky i ty, které jsou zatím z říše sci-fi, odpoví přední čeští odborníci, kteří se tímto tématem zabývají - ať už z Akademie věd ČR, ČVUT nebo Masarykovy univerzity. Večerní diskuzí bude provázet Martin Tyburec z České televize.

 

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Nahradí umělá inteligence finančníky?

personRedakceremove_red_eye731bookmarkUmělá inteligence

Jakým způsobem ovlivní umělá inteligence svět financí? Kde jsou limity umělé inteligence ve finančním sektoru? Naučí se někdy umělá inteligence i intuitivní rozhodování? Přednáška Petra Baudiše (CTO a Chief AI Architekt ve společnosti Rossum) pro Klub investorů. ..

No TEDa! ...Aby si vedel viac... 3D tlač

personRedakceremove_red_eye886bookmark3D tiskárny

Přednáška, na které se hovoří o minulosti, současnosti a budoucnosti 3D tisku a jejím využití v každodenním životě. Záměrem přednášky je inspirovat lidi k využívání těchto nových nástrojů a k praktickému použití. OBSAH PŘEDNÁŠKY: - stručná historie 3D tisku - ..

Vlastnosti kameniva

personRedakceremove_red_eye371languagereceptar24.cz

Kamenivo může být užito jako:- nosná konstrukce beton - plnivo- stavební konstrukce - násypy, drenáže atd. Kamenivo jako plnivo do betonuKamenivo tvoří v betonové konstrukci nosnou část, která je spojována cementovou kaší. Výsledná konstrukce musí být kompaktní a pevná.Popis ..

Inspirace z knihy Konspirace mocných a bohatých

personRedakceremove_red_eye513languagefinancevbezpeci.cz

"Život je přístup. Chcete-li si změnit život, nejprve změňte svůj slovník. Změna slovníku vám zase přinese změnu přístupu. Uvádím zde některé vžité přístupy ohledně peněz."Nikdy nebudu bohatý," jsou slova člověka, jenž má přístup chudáka. Je pravděpodobné, že se ..

Jak odpočívat, když na odpočinek není čas

personRadka Eliáškováremove_red_eye408languagejaktoudelam.cz

Na začátku září se dostávám do krize. Klidná rána ustoupí nutnosti dovést syna do školky. Odpoledne se dřív stmívá a ochladí se, takže už nemůžeme být všichni do sedmi večer venku. Prostě nutně potřebujeme přejít na zimní režim. Než si na něj zvyknu, mám nervy na ..

Investice do umění

personRadka Eliáškováremove_red_eye560languagefinancevbezpeci.cz

Svět se již po několikáté za dobu existence moderní historie ocitl v krizi. Firmy krachují, lidé jsou bez práce a kdo nemá úspory, má obrovské starosti.To se ovšem netýká určité skupiny lidí, která ovládá finanční trhy a její jmění má za číslem vždy dlouhou řádku ..

K čemu potřebujeme zrcadla

personRedakceremove_red_eye482languagereceptar24.cz

Kdo vlastně vynalezl zrcadlo, nevíme. Od kdy jej používáme, to je také nezodpovězená otázka, ale pravdou je, že od pradávna. Dnes si byt, dům či jenom pokoj bez zrcadla neumí představit žádná žena a muži by se bez něho také sotva obešli.Magická moc zrcadla?V minulosti bylo ..