Marketing keyboard_arrow_right Reklama a PPC keyboard_arrow_rightAplikovaná psychologie reklamy a marketingu ..

Aplikovaná psychologie reklamy a marketingu v praxi

personaccess_time18.duben 2019chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye646 shlédnutí

Chcete-li, aby váš marketing byl úspěšný, musí být postaven na vědeckých základech: tedy i na psychologických výzkumech a poznatcích.

V této přednášce vám představíme 10 psychologických technik a triků, které ovlivňují chování, jednání a smýšlení vašich potenciálních zákazníků.

Podívejte se na ověřené způsoby, které jsme měli možnost aplikovat při práci s našimi klienty během 17ti let působení naší strategické reklamní agentury. 10 psychologických technik:

► Kognitivní disonance

► Efekt pouhého vystavení

► Kognitivní zkreslení

►Touha vyhnout se bolesti

►Nedostatek

►Zarámování

►„Ostatní to dělají také”

► Touha po nebi

► Střední hodnota

► Altercasting

Záznam přednášky Efekty v psychologii reklamy ze Dne marketingových inovací, který proběhl 21. června 2017.

Prezentace z přednášky dostupná zde: https://goo.gl/2bmxBP

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Jak být silný ve vyjednávání

personRedakceremove_red_eye795bookmarkNezařazené

Pokud vás zajímá jak být silným při vyjednávání můžete se podívat na přednášku Martina Konečného. Martin je přední českou autoritou v oblasti psychologie vyjednávání a situačního leadershipu. Dlouhodobě spolupracuje s top manažery, klíčovými zaměstnanci a talenty ..

Po tomhle nákupu už budete šťastní: 5 principů jak se dostat do hlav a peněženek všech těch nebožáků

personRedakceremove_red_eye865bookmarkReklama a PPC

Vítejte ve světě marketingu! V bájné zemi, kde si dáte žvýkačku a náhodní kolemjdoucí se s vámi chtějí líbat, slazená voda zajistí nekonečnou zábavu, kukuřičné lupínky milující rodinu, kráva je fialová, závist zelená, menstruace modrá a vaše partnerská hodnota, ..

Eshopista: Štefan Polgári (Dognet) – Jak využívat affiliate marketing

personRedakceremove_red_eye833bookmarkNetworking

Štefan Polgári v této case study hovořil o spolupráci s e-shopem 4home. Představil účastníkům Eshopisty základy affliate marketingu a jeho aktuální stav v Čechách a na Slovensku.

Nastartujte svůj business

personRedakceremove_red_eye721bookmarkMotivace

Začátek je ta nejdůležitější část práce. Platón. Malé batole když začíná objevovat svět, dívá se a pozoruje ty velké milující lidi kolem sebe a možná obdivuje jejich schopnost chodit. Ono ani pořádně neví, že tomu zajímavému a rychlému způsobu přemístění z ..

Lukáš Dadej - Jak na Facebooku reklamu

personRedakceremove_red_eye783bookmarkSociální sítě

Jak správně propagovat na Facebooku? Lukáše Dadej vám na videu vysvětlí jak využít Facebook, který je momentálně nejsilnějšín marketingovýn nástrojem, jaký kdy lidstvo mělo, na 100% pro svou propagaci. Vysvětlí základní principy fungování Facebook reklamy a jak důležité ..

Aloe pravá (Aloe Vera)

personRedakceremove_red_eye303languagereceptar24.cz

Aloe vera je rostlinou, jejíž tisíciletá historie je tak fascinující a zajímavá jako nejpopulárnější historický román. Její divoká krása a terapeutické vlastnosti jí přisoudily punc legendárnosti. Je skutečně jedním z nejúžasnějších léčivých darů přírody. Rostliny ..

Jste lepší obchodníci než Vietnamci?

personRedakceremove_red_eye509languageefektivnepodnikat.cz

Vietnamci jsou tu s námi již nějaký ten rok a přestože jsou považováni za ne moc dobré obchodníky, tak se postupně zlepšují. Stávají se tak čím dál silnějšími konkurenty drobným českým obchodníkům, kteří často nejsou dostatečně flexibilní a kreativní.Vietnamci sice ..

Jak vypálit CD s programem Nero Burning Rom

personRedakceremove_red_eye836languagenavodynapc.cz

V dnešní době je už vypalování CD rozšířeným standardem a to zejména díky nízké ceně médií i vypalovaček. Nejlevnější disk seženete i pod deset korun a vypalovačku za tři tisíce. Dat na vypálení je také víc než dostatek, takže nic nebrání začít ve vypalovacím ..

Vyhoďte televizi, objevte svůj život

personRadka Eliáškováremove_red_eye312languagejaktoudelam.cz

Už více než deset let nemám televizi. ČT tomu nevěří, a tak mě čas od času pošle varování, že neplatím koncesionářské poplatky. Že pokud se dívám na její program, tak se jako neplatič dopouštím trestného činu, koho na mě pošle, co mi udělají… Evidentně je pro ně ..

10 kroků k jednoduššímu životu

personRadka Eliáškováremove_red_eye404languagejaktoudelam.cz

Mám ráda prázdno. Pro někoho to může vypadat jako konec, ale já v nicotě naopak vidím počátek všeho. V praxi se to projevuje zejména tak, že nejmilejší hudba pro mě je ticho, minimalistické interiéry mi přijdou fakt hezké, co nepotřebuji, to vyhodím (ano, pár věcí už jsem ..