Články a videa v sekci Technika

Využití 3D tisku ve výuce robotiky

access_time19. april 2019remove_red_eye130chat_bubble_outline0

Přednáška Doc. Ing. Martina Nováka Ph.D. z Ústavu přístrojové a řídicí techniky, Fakulty strojní ČVUT v Praze. 16. 5. 2017 od 14.30 hodin, v konferenčním sále Fakulty strojní ČVUT v Praze, místnost C1-17 v přízemí, Technická 4, Praha 6. http://control.fs.cvut.cz/

Rozšířená realita a programování

access_time19. april 2019remove_red_eye118chat_bubble_outline0

Rozšířená realita a programování - V dnešní době technologií, je využití virtuální, ale především rozšířené reality, neskutečným pomocníkem při výuce. Můžete vidět dinosaury, zvířata, historické budovy, umělecká díla… Možnosti jsou dnes prakticky neomezené. Jsme si jisti, že ..

No TEDa! ...Aby si vedel viac... 3D tlač

access_time19. april 2019remove_red_eye120chat_bubble_outline0

Přednáška, na které se hovoří o minulosti, současnosti a budoucnosti 3D tisku a jejím využití v každodenním životě. Záměrem přednášky je inspirovat lidi k využívání těchto nových nástrojů a k praktickému použití. OBSAH PŘEDNÁŠKY: - stručná historie 3D tisku - nejprogresivnější ..

Budoucnost umělé inteligence

access_time19. april 2019remove_red_eye121chat_bubble_outline0

Co můžeme čekat od vývoje umělé inteligence v blízké době a vzdálenější budocnosti? Co roboti v současné době umí a jak se učí? K čemu se umělá inteligence využívá a jaké jsou aktuální trendy v jejím vývoji? Naplní se vize Stephena Howkinga, že do 100 let roboti převezmou vládu nad ..

Nahradí umělá inteligence finančníky?

access_time19. april 2019remove_red_eye103chat_bubble_outline0

Jakým způsobem ovlivní umělá inteligence svět financí? Kde jsou limity umělé inteligence ve finančním sektoru? Naučí se někdy umělá inteligence i intuitivní rozhodování? Přednáška Petra Baudiše (CTO a Chief AI Architekt ve společnosti Rossum) pro Klub investorů. https://rossum.ai/cz