Články a videa v sekci

Používání modulů v systému SocialWeb

access_time21.duben 2019remove_red_eye1294chat_bubble_outline0

V tomto díle předvedu jak pracovat s moduly SocialWebu, zaměřím se především na úvodní stránky webových stránek iPrednasky.cz a ViralFaktor.cz, kde budu vysvětlovat jak fungujují hlavně moduly BLOGWIDGET a BLOGLIST, také trochu více rozeberu fungování a tvorbu SLIDERŮ.Než se budete dívat na tuto ..

Jak publikovat do webové stránky systémem SocialWeb?

access_time17.duben 2019remove_red_eye1177chat_bubble_outline0

V tomto díle ukážu jak lze publikovat do webových stránek vytvořených systémem SocialWeb a přiřazených sociálních sítí a účtů články, které obsahují buď obrázek, video ze SocialWeb videoeditoru, YouTube video a nebo slideshow. Toto video navazuje na předchozí videa: Co je a jak funguje systém ..

Jak vytvořit webovou stránku systémem SocialWeb?

access_time17.duben 2019remove_red_eye1108chat_bubble_outline0

Takže již víte co je SocialWeb a víte jak zaregistrovat a nebo vložit domény a vytvořit webhosting, tedy můžeme začít vytvářet webovou stránku. Pokud nevíte co je SocialWeb tak se můžete podívat na toto video.Pokud nevíte jak v systému SocialWeb zaregistrovat doménu a vytvořit webhosting, pak se ..

Jak se do systému SocialWeb zaregistrovat, vložit domény a vytvořit webhosting

access_time05.duben 2019remove_red_eye1372chat_bubble_outline0

Registrace do systému SocialWeb je velmi jednoduchá, poté již jen stačí vložit a nebo registrovat domény a následně vytvořit webhosting a nainstalovat SSL certifikáty, pokud zvládnete tyto kroky pak již jen bude stačit pochopit jak se vytvoří samotné webové stránky. V prvním díle návodů jak ..

SocialWeb.cz - česká platforma pro tvorbu digitálního obsahu

access_time04.duben 2019remove_red_eye1721chat_bubble_outline0

Zdeněk Slavík vytvořil prezentaci systému https://socialweb.cz na kterém pracoval poslední dva roky. Jedná se o český systém pro hromadnou tvorbu a správu webových stránek, blogů, aplikací a sociálních sítí. Ano, webová stránka https://iprednasky.cz byla vytvořena systémem SocialWeb a proces ..