Články a videa v sekci Podnikání

Nastartujte svůj business

access_time21.listopad 2019remove_red_eye723chat_bubble_outline0

Začátek je ta nejdůležitější část práce. Platón. Malé batole když začíná objevovat svět, dívá se a pozoruje ty velké milující lidi kolem sebe a možná obdivuje jejich schopnost chodit. Ono ani pořádně neví, že tomu zajímavému a rychlému způsobu přemístění z jednoho místa na druhé ..

Management budoucnosti ve světle nových výzev

access_time19.duben 2019remove_red_eye731chat_bubble_outline0

Co všechno musí udělat podnikatel, aby uspěl v tvrdé konkurenci? To Vám ve své přednášce prozradí pan profesor Zdeněk Souček, legenda strategického řízení, člen síně slávy soutěže Manažer roku a držitel státního vyznamenání.

Rostislav Urbánek - Může fungovat Svobodná firma v Čechách?

access_time18.duben 2019remove_red_eye781chat_bubble_outline0

Co kdybyste byli ve firmě, kde všichni pracují na pozicích pro které mají talent a vrozené předpoklady? Co kdyby se všichni ve firmě vzájemně respektovali, podporovali a pomáhali si v profesním a osobním rozvoji? Co kdyby ve firmě nebyli žádní šéfové, ale namísto nich lidé, kterým záleží na ..

Proti šedi: Jak podniká publicistka Jana Kománková

access_time18.duben 2019remove_red_eye896chat_bubble_outline0

Jana Kománková vede kulturní portál http://www.ProtiSedi.cz, působí jako DJka a moderuje vlastní pořad na stanici Radio 1 – místo pevného zaměstnání si zvolila práci na volné noze a v našem rozhovoru mluví mj. o tom, jak obtížné je dnes provozovat online magazín i jak náročný byl střet ..

Frustrující “honba za plánem” a jak se s ní vyrovnat

access_time18.duben 2019remove_red_eye775chat_bubble_outline0

Neznám obchodníka, který by to neznal :) … rostoucí měsíční plán a nekončící honba za jeho plněním. Jak se na to ale koukat jiným pohledem, aby nám to ve finále k výsledkům spíš pomáhalo, než nás to neustále frustrovalo? Je ještě naděje dělat prodej, obchod a byznys poctivě, dlouhodobě ..

ACOS ACADEMY | Jak začít blogovat?

access_time03.duben 2019remove_red_eye866chat_bubble_outline0

Ahoj všichni, dneska jsme si pro vás připravily video na téma základy blogování! Chceme se s vámi podělit o pár tipů na to, jak začít s blogem a jak ho rozjet. Jsme dvě sestry a nejlepší kamarádky zároveň, Lucka (22) a Nicole (20). Již před více jak desetiletím jsme se vrhly do světa ..

Jirka Chomát – Nedělejte nic jako konkurence – odlišnost je zapamatovatelnost

access_time03.duben 2019remove_red_eye925chat_bubble_outline0

Advokátních kanceláří fungujících on-line je na trhu mnoho a přesto se nám během roku povedlo redesignovat web i nastavení služby Dostupný advokát tak, aby plnil potřebu zákazníků a vydělal si na sebe. Jak designovat služby, aby byly jasně rozpoznatelné mezi konkurenty, jak obsah a nastavení ..

Jak být silný ve vyjednávání

access_time03.duben 2019remove_red_eye798chat_bubble_outline0

Pokud vás zajímá jak být silným při vyjednávání můžete se podívat na přednášku Martina Konečného. Martin je přední českou autoritou v oblasti psychologie vyjednávání a situačního leadershipu. Dlouhodobě spolupracuje s top manažery, klíčovými zaměstnanci a talenty největších českých ..

Vydávání deskových her | Petr Murmak

access_time03.duben 2019remove_red_eye783chat_bubble_outline0

Petr Murmak je jeden z těch lidí, kteří dokáží svému koníčku zasvětit celý život. Jeho vášeň pro deskové hry se promítla zejména v založení úspěšného vydavatelství Czech Games Edition, které vede již deset let. Pracoval na významných hrách, jako jsou Through the Ages (2. nejlepší hra ..

Lucie Tvarůžková - P2P lending (investiční alternativa)

access_time03.duben 2019remove_red_eye914chat_bubble_outline0

Přednáška na téma financí a investicí od Lucie Tvarůžkové si můžete pustit na videu přímo na webu iPrednášky.cz