Články a videa v sekci

Cestování není jen kratochvíle, ale i pobídka k profesnímu růstu

access_time19.duben 2019remove_red_eye916chat_bubble_outline0

Dobrodružka Lucie Radová se nedávno vrátila z expedice tuk-tukem napříč Jižní Amerikou. Patří mezi nejvýraznější české cestovatelky své generace, a protože je (logicky) sama na volné noze, má v tématu debaty jasno: „Cestování není jen kratochvíle, ale i pobídka k osobnímu či profesnímu ..

Jak propojit cestování s podnikáním - Kateřina Kašáková

access_time19.duben 2019remove_red_eye828chat_bubble_outline0

Jak propojit cestování s podnikáním | Kateřina Kašáková | BusinessTalk Travel Cestování se v posledních letech skloňuje v mnoha pádech. Udává trendy a propojuje životní styl i s podnikáním. A o tom všem a mnohem více se budeme bavit v tomto pořadu s cestovatelkou a moderátorkou Katkou (IG ..

MAĎARSKO/RUMUNSKO | Cestování po Evropě

access_time19.duben 2019remove_red_eye861chat_bubble_outline0

Bloggerka Foxi popisuje její poslední cestu do Rumunska, její zážitky a zkušenosti z této cesty. Více informací o Foxi se můžete dozvědět na jejím blogu https://foxisweetlife.blogspot.com/

Jak Petr Novák financuje dlouhodobé cestování?

access_time18.duben 2019remove_red_eye874chat_bubble_outline0

Pokud hledáte způsoby jak financovat dlouhodobé cestování, můžete se podívat na video z přednášky Petra Nováka ze Slow Travel Festivalu 2016. Dozvíte se, jak on řeší financování dlouhodobého cestování, jak chytře řeší bydlení a co mu na cestách usnadňuje život. Pokud se díváte po způsobu ..

Adam Marčan – Digitální nomádství

access_time03.duben 2019remove_red_eye785chat_bubble_outline0

Digitální nomád je člověk, který ke své práci potřebuje pouze počítač a připojení k internetu, případně tužku, papír a mobil. Pokud tedy jste digitální nomád a rádi cestujete tak proč zůstávat doma? Adam Marčan ve své přednášce popisuje jak se stát digitálním nomádem na videu.